Ohlédnutí za 3. ročníkem

Nejednou jsme pořádně zmokli, občas s námi cloumal vichr, dokonce jsme zažili i pořádné krupobití, ale přesto byl podle našeho názoru letošní seriál výšlapů vydařený. Potěšil nás v první řadě velký nárůst pravidelných účastníků. Zatímco v prvním roce jsme výherce hlavní ceny losovali ze 16-ti a loni z 39-ti lidí, letos splnilo kritéria pro zařazení lístku se svým jménem do losovacího pytlíku 127 chodců. Ředitel Pivovaru Holba Ing. Zíka za dozoru notářky potěšil Lenku Hanákovou z Přerova. Ta se o své výhře dozvěděla z telefonátu v neděli, když notnou chvíli váhala, zda má ve sváteční den hovor z neznámého čísla vůbec přijmout. Pak jej pro změnu pomalu nechtěla ani ukončit.
O cenu v podobě fotoaparátu Canon si řekla Gabriela Šebestová. Oprávněně, specializovala se na snímky vycházejícího slunce a možná by s nimi uspěla i mezi profesionály. Spolu s Františkem Klenovičem, Karlem Kryzanem a Pavlem Bilíkem získala navíc poukaz na prodloužený pobyl v lázeňském hotelu Richard v Mariánských Lázních. Tato čtveřice totiž letos neměla ani jednu absenci. Pánové Kryzan s Bilíkem dokonce nevynechali ani jeden z 36 výšlapů, které jsme za tříletou dobu existence našeho seriálu pořádali. 
Speciální cenu od Lesů České republiky si odvezli i největší “čističi” od odpadků manželé Hégrovi. 
Z času minulého do budoucího.
V roce 2020 pro vás připravíme opět 11 výšlapů, z toho šestkrát vyrazíme do míst, kam jsme vás ještě nezavedli. O oblíbené soutěže o zájezd pro věrné účastníky a bezplatné zapůjčení auta pro úspěšné hledače vás neošidíme. Z novinek prozradím alespoň jednu – znovu se vrátíme k takzvaným retro svačinám. Uvidíme, co se nám ještě podaří dojednat a zařídit. 
Za pořadatele Miroslav Augustin
IMG_1400          IMG_1403          IMG_1423
 
 
unnamed                   IMG_3762