Historie – rok 2020

Přečtěte si historii předchozích ročníků.

Rok, který sportu a pohybu nepřál

Po spuštění registrací na rok 2020 jsme byli přesvědčeni, že tento ročník bude z pohledu účasti rekordní. Nestalo se a svéprávné osobě není třeba vysvětlovat důvody. Nejprve jsme vinou pandemie byli nuceni přeložit první dva plánované výšlapy na podzim a nakonec jsme dokonce celý seriál ani nedokončili, i když parta kolem Jirky Melíška a Gabriely Šebestové se rozhodla zdolat i závěrečný vrchol letošního kalendáře – Kelčský Javorník.

Pro většinu pořadatelů nejrůznějších akcí byl tento rok nesmírně náročný. Řešili jsme problémy vzniklé snížením sponzorských příspěvků, přehazovali termíny, zjišťovali, kolik osob můžeme za daných podmínek „pustit na start“ a permanentně něco vysvětlovali, omlouvali, předělávali.

Museli jsme ustoupit od hlavní ceny, tj. zájezdu na Machu Picchu, zrušili jsme soutěž o bezplatné užívání Škody Fabia. Za všechny komplikace a změny se dodatečně omlouváme a děkujeme, že jste byli ochotni projet celou republiku a potit se na trasách, které jsme vám vybrali.

Podle ohlasů se nejvíce vydařily výšlapy na Šerák a Knížecí stolec. Právě z něj pořídil Jaromír Zoufalý několik úžasných fotek, za něž si zaslouženě odnesl fotoaparát značky Canon. Spoustu krásných snímků však pořídil téměř každý

 

Kontakt

Sociální sítě

Informace

Organizátorem akce je CZ 1000, s.r.o.
CZ 1000, s.r.o..
Terasovitá 954/1
147 00 Praha 4

IČO: 05477379
zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka C 264323

Obchodní podmínky k nahlédnutí zde.