Vinou známých opatření, ale také proto, že nedisponujeme takovými prostředky, jsme v letošním 5. ročníku seriálu „Nahoru na horu“ udělali několik změn.

 

1) Méně výstupů

Snížili jsme počet výšlapů z 11 na 6. Ve všech případech se však jedná o kopce, na nichž jsme se doposud nesetkali.

2) Registrační místa

U prvních tří výšlapů budou registrační místa jen na vrcholech.  Vyrazit můžete z místa, které si sami vyberete. Vedle stánku pro registraci nebude v cíli chybět ani stánek Pivovaru Holba s točeným pivem a nealkem.

3) Soutěže

Soutěže budou dvě. Jedna znovu o nejhezčí fotku. Tuto soutěž jsme však poněkud upravili. Po každém výšlapu nám pošlete na mail info@nahorunahoru.cz své snímky. My je zveřejníme, autoři pěti nejhezčích podle vašeho hlasování získají knihu vydavatelství Vyšehrad.

Dvě nejúspěšnější fotky „postoupí“ do finále o fotoaparát značky Canon. 

Zůstane i soutěž ve sběru odpadků spojená s hledáním miniautíček. Poprosíme vás však, abyste si igelitové pytle na první výšlapy přinesli sami.

Na úspěšné hledače (musejí však kromě samotných autíček přinést i nějaký odpad) čekají dárkové balíčky od partnerů soutěže, kterými jsou Madeta a  Pivovar Holba. 

4) Registrace

 Poprvé budou jen dva typy. Jednorázová za 60 Kč a celoroční za 350 Kč.

Registrační knížky pro obě skupiny se už vyrábějí, štočky do razítek už jsme nechali vyrobit.

Za jednorázovou registraci dostanete tzv. sack-pack (pytlík na tenisky) a v něm najdete sýr a Lipánka od Madety, horalku, paštiku a nově i speciální balíček hořických trubiček.

Pro držitele celoročních registrací budou připraveny baťůžky a kromě zmíněných laskomin obdrží i tričko seriálu a kšiltovku.

Pivo by podle předběžné dohody mělo být pro účastníky zdarma.