Náš příběh

Začalo to nenápadnou debatou o výsledcích analýzy tuzemských sportovních akcí nad pivními sklenicemi v jedné pražské hospůdce, pokračovalo trochu fanfarónským prohlášením, že nabídku pohybových aktivit pro veřejnost lze obohatit o nový a přitom zajímavý projekt, a v letošním roce vstupuje náš seriál „Nahoru na horu“ už do svého do 4.ročníku.

Zachováme v něm zásadu, že z jedenácti výšlapů vás šestkrát zavedeme do nového prostředí. Konkrétně letos se budete premiérově potit při zdolávání Bořně, Kelčského Javorníku, Prašivé, Předního Žalého, Knížecího stolce a Mariiny vyhlídky v Jetřichovických skalách.

Stejně jako loni si budete moci zpestřit výšlap hledáním miniautíček, která budou ukryta v nějakém odpadku podél oficiálních turistických tras. Jeden z úspěšných hledačů získá na půl roku osobní auto Škoda Fabia do bezplatného užívání a navíc celé pětice se automaticky dostanou do osudí o zájezd na Machu Picchu, tedy na jeden ze sedmi “Divů světa” nebo si výherce může vybrat z nabídky zájezdů cestovní kanceláře Fischer. Jen pro zajímavost – druhou variantu zvolila loňská vítězka Lenka Hanáková.

Ostatním znovu nezbývá než vyšlapat na 6 vrcholů nebo “nasbírat” součet nadmořských výšek jimi zdolaných kopců minimálně 6.666 metrů.

Dobré a osvědčené věci je fajn si zopakovat, a tak opět se budeme těšit na vaše příspěvky do soutěže o nejhezčí fotku celého ročníku (znovu s atraktivní cenou), chybět nebudou účastnická trička a čepice a svůj velký návrat by měly zažít takzvané retro svačiny. Zatím nevyřešenou otázkou zůstává, zda budeme přibalovat i kus salámu, hygienici totiž pro jeho distribuci v horkém počasí pochopení nemívají.

Přejeme vám, ale i nám organizátorům, abychom na rozdíl od loňska nemokli a koncem září si při slavnostním zakončení na Javořici mohli společně říci – byl to parádní ročník.

Kontakt

Sociální sítě

Organizátor

Organizátorem akce je CZ 1000, s.r.o.
CZ 1000, s.r.o..
Terasovitá 954/1
147 00 Praha 4
IČO: 05477379
zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka C 264323

Máte dotaz? Napište nám!

8 + 4 =