Náš příběh

Začalo to nenápadnou debatou o výsledcích analýzy tuzemských sportovních akcí nad pivními sklenicemi v jedné pražské hospůdce, pokračovalo trochu fanfarónským prohlášením, že nabídku pohybových aktivit pro veřejnost lze obohatit o nový a přitom zajímavý projekt, a v letošním roce vstupuje náš seriál „Nahoru na horu“ už do svého do 4.ročníku. Ze známých důvodů byla organizace nesmírně složitá, uvažovali jsme dokonce o zrušení letošních akcí, ale nakonec jsme se rozhodli v projektu pokračovat.

Zachováme v něm zásadu, že z jedenácti výšlapů vás šestkrát zavedeme do nového prostředí. Konkrétně letos se budete premiérově potit při zdolávání Bořně, Kelčského Javorníku, Prašivé, Předního Žalého, Knížecího stolce a Mariiny vyhlídky v Jetřichovických skalách.

Stejně jako loni si budete moci zpestřit výšlap hledáním miniautíček, která budou ukryta v nějakém odpadku podél oficiálních turistických tras. Vždy jich schováme pět a každý nálezce získá speciální věcnou cenu od našich partnerů (většinou půjde o dárkové balíčky).

Všichni úspěšní hledači budou navíc automaticky zařazeni do slosování o bezplatné užívání osobního auta Škoda Fabia na půl roku. Vozy tentokrát na vás čekají dva – jeden pro vylosovanou výherkyni, druhý pro muže. Ceny věnovala společnost Starlife, stejně jako poukaz pro 2 osoby all inclusice na týden v hotelu Richard v Marianských Lázních.  Pochopiteloně že v osudí budou i jména všech účastníků, kteří vyšlapali na 6 vrcholů nebo “nasbírali” součet nadmořských výšek jimi zdolaných kopců minimálně 6.666 metrů.

Dobré a osvědčené věci je fajn si zopakovat, a tak opět se budeme těšit na vaše příspěvky do soutěže o nejhezčí fotku celého ročníku (znovu s atraktivní cenou fotoaparátem Canon), chybět nebudou účastnická trička a čepice a svůj velký návrat zažijí takzvané retro svačiny. Uvažovali jsme, že budeme přibalovat i kus salámu, ale hygienici by nám to určitě netolerovali.

Přejeme vám, ale i nám organizátorům, abychom na rozdíl od loňska nemokli a 17. října si při slavnostním zakončení na Kelčském Javorníku mohli společně říci – byl to parádní ročník.

Kontakt

Sociální sítě

Máte dotaz? Napište nám!

6 + 8 =

Organizátorem akce je CZ 1000, s.r.o.
CZ 1000, s.r.o..
Terasovitá 954/1
147 00 Praha 4

IČO: 05477379
zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka C 264323

Obchodní podmínky k nahlédnutí zde.