Náš příběh

Začalo to nenápadnou debatou o výsledcích analýzy tuzemských sportovních akcí nad pivními sklenicemi v jedné pražské hospůdce, pokračovalo trochu fanfarónským prohlášením, že nabídku pohybových aktivit pro veřejnost lze obohatit o nový a přitom zajímavý projekt, a v letošním roce vstupuje náš seriál „Nahoru na horu“ už do svého 7.ročníku. Poslední 3 roky byla organizace nesmírně složitá, uvažovali jsme o zrušení celého ročníku, dokonce i celého projektu, ale nakonec i díky pozitivnímu ohlasu a přání tradičních účastníků jsme se rozhodli v projektu pokračovat.
Jak se stalo tradicí, i letos vás zavedeme na 6 nových kopců. Konkrétně se budete premiérově potit při zdolávání Studence, Suchého vrchu, Devíti skal, Svatého Jana, Čertovi hory a Ostaše. Věříme však, že se s vámi potkáme i na Prašivé, Plechém, Lysé hoře, Šeráku a Smrku.
Po odmlce znovu oživíme jednotlivé akce hledáním miniautíček, která budou ukryta v nějakém odpadku podél oficiálních turistických tras. Vždy jich schováme pět a každý nálezce získá speciální věcnou cenu od našich partnerů (většinou půjde o dárkové balíčky).
Všichni úspěšní hledači budou navíc automaticky zařazeni do slosování o elektrickou koloběžku. Další soutěže se můžete zúčastnit zasláním nějaké fotky z každého výšlapu. Věříme, že letos už proběhne toto klání (znovu s atraktivní cenou fotoaparátem Canon) bez pochybností a urážek mezi některými z vás.
Nejpodstatnější změnou je nové logo seriálu, tedy i nová trička a baťůžky. Jsme přesvědčeni, že budou mít úspěch.
Přejeme vám, ale i nám organizátorům, abychom na rozdíl od loňska nikdy nemokli a 30. září si při slavnostním zakončení na Ostaši mohli společně říci – byo to fajn a přijdeme znovu.

Kontakt

Sociální sítě

Informace

Organizátorem akce je CZ 1000, s.r.o.
CZ 1000, s.r.o..
Terasovitá 954/1
147 00 Praha 4

IČO: 05477379
zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka C 264323

Obchodní podmínky k nahlédnutí zde.